Meble wysokiej klasy

Jeżeli szukasz wysokiej klasy mebli wykonanych z naturalnego drewna, masywnych i wyjątkowych, dobrze trafiłeś!

 

Import

Nasza firma specjalizuje się w imporcie i sprzedaży używanych mebli z Niemiec stylowych, antycznych oraz oryginalnie stylizowanych.

 

Trwałość

Oferowane przez nas meble są wykonane z litego drewna więc charakteryzują się trwałością i solidnością, dostępne są również lżejsze formy typu "Ludwik".

 

Jakość

Nasze meble z pewnością zadowolą tych, którzy cenią sobie indywidualny design oraz mają wysokie wymagania do jakości.

 

 

Duży wybór

Posiadamy szeroki wybór mebli salonowych, pokojowych, do sypialni oraz kuchennych m.in. Komody, witryny, szafy, segmenty, stoły, krzesła (obicia ze skór i tkanin), ławy, szafki RTV, meble wypoczynkowe (obicia ze skór i tkanin), komplety sypialniane, łóżka, biurka, sekretarzyki, narożniki kuchenne, szafki na buty, garderoby i wiele innych. Oferujemy także dodatki do wystroju wnętrz: żyrandole, zegary, kinkiety, lampy podłogowe, stołowe i nocne, obrazy, barki, gazetniki, wazony, bibeloty z metali szlachetnych itp.

 

Przystępne ceny

Nasza duża ekspozycja i przystępne ceny pozwolą sprostać Państwa wymaganiom i wyszukanym gustom. U nas niewątpliwie każdy znajdzie coś dla siebie. Z naszymi meblami będziecie Państwo w stanie wyposażyć swoje mieszkania i biura i nadać pomieszczeniom styl i niepowtarzalny charakter.

 

Przy większych zakupach zapewniamy możliwość dowozu zakupionych u nas mebli do 50 km GRATIS!!! W bardziej odległe miejsca po uzgodnieniu.